Hakkımızda

 

1977 yılında beton kür malzemeleri üretimi ile faaliyete geçen firmamız, ilerleyen yıllarda beton ve harç katkıları üretiminin de eklenmesi ile 11 değişik mamul grubu altında 100’ün üzerinde iNKA markası taşıyan ürün ile yapı kimyasalları sektöründeki yerini almıştır.

 

İNKA Yapı Kimyasalları, inşaat sektörünün yanında tekstil, ağaç, kağıt ve seramik sanayileri için de çeşitli kimyasallar imal etmektedir.

 

Üretim yeri İzmir olan iNKA, İstanbul, Ankara ve Antalya ofisleri; ülke genelinde bayileri; Marmara, Ege, İç Anadolu, Karadeniz, Güney Doğu Anadolu bölge temsilcilikleri; uluslararası temsilcilikleri ve kuvvetli referansları ile yapının değerini katlayan bir marka olarak sektördeki faaliyetlerini sürdürmektedir.

ana üretim sınıflarımızı oluşturmaktadır.

 

2011 yılı itibarıyla İzmir İTOB Organize Sanayi Bölgesindeki 15.000 m2’ lik yatırımını tamamlayan ve yeni fabrikasında da üretime başlayan iNKA, yıllık kapasitesini toz grubunda 40.000, sıvı grubunda 100.000 ton’a çıkarmıştır.

 

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi akreditasyonunu 2002 yılında alan iNKA, sektöründe de ISO 9001:2008 versiyonu ile akredite edilen ilk kuruluştur.

 

Üretim, pazarlama ve bayi grubuyla birlikte, kalite hedeflerini sürekli arttıran, iyileştiren, müşterisinin ihtiyaçlarını anlamayı ve karşılamayı sürdüren bir firma  olarak 1977 yılından bugüne sektörün hizmetindedir.


Copyright © 2019, İnka Kimya San. Tic. A.Ş - Yasal Uyarı